Další ráno...

A tak zase se sešla neděle s nedělí a je tu čas na můj (tý)deník...
Máme tu třetí neděli v roce 24 a tak si shrnu co bylo a nebylo...
Tyhle řádky začínám psát už ve středu a tak si s klidem mohu říct, že stále nebylo hezky. Ale jinak se zatím daří. Asi. Na webu se zatím aktivně snažíme se vším prát, ale vůbec netuším jak to s MJ a Tomem dáme a kdy nás přepere web.
Tématem tohoto týdne se stal tak nějak sám o sobě film Saltburn. Přiznám se, že já se s ním musel trochu popasovat, ale souhlasím s tím, že to je nebezpečně zvrhlý kousek... Kdo z vás nemá Prime Video, tak pokud chce, může si film stáhnout z našeho disku (v původním znění s titulky) a jen to na nás nepráskněte. Navíc doufám, že i rádio Calimeroclub jej tak trochu podpoří nasazením singlu "murder on the dancefloor" od Sophie Ellis-Bextor.
Jo. Tak to by bylo.
No a mezi předešlým a tímto řádkem uplynulo už pár dní. Je sobotní večer a minimálně tři z nás už jsou po práci. Doufám, že se vám líbil páteční ocásek i s vtipem a snad se už nemůžete dočkat toho dalšího. Snad jste si užili krásnou mrazivou a přitom slunce zalitou sobotu (děkujeme za fotky Broníku!), ta moje byla - jak jistě víte - mimořádně pracovní. A třeba si užijete i báječnou neděli, když vás vzbudí prudérní Čestmír se svou SMS.
No a protože se v kostce tak nějak nic jiného nestalo, tak to bude dnes vše.
Tématem tohoto týdne se stal tak nějak sám o sobě film Saltburn. Přiznám se, že já se s ním musel trochu popasovat, ale souhlasím s tím, že to je nebezpečně zvrhlý kousek... Kdo z vás nemá Prime Video, tak pokud chce, může si film stáhnout z našeho disku (v původním znění s titulky) a jen to na nás nepráskněte. Navíc doufám, že i rádio Calimeroclub jej tak trochu podpoří nasazením singlu "murder on the dancefloor" od Sophie Ellis-Bextor.
Jo. Tak to by bylo.
No a mezi předešlým a tímto řádkem uplynulo už pár dní. Je sobotní večer a minimálně tři z nás už jsou po práci. Doufám, že se vám líbil páteční ocásek i s vtipem a snad se už nemůžete dočkat toho dalšího. Snad jste si užili krásnou mrazivou a přitom slunce zalitou sobotu (děkujeme za fotky Broníku!), ta moje byla - jak jistě víte - mimořádně pracovní. A třeba si užijete i báječnou neděli, když vás vzbudí prudérní Čestmír se svou SMS.
No a protože se v kostce tak nějak nic jiného nestalo, tak to bude dnes vše.
YGraver
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.