Další (tý)deníček na závěr 36. týdne roku 25

Tak a jsou tu první řádky týdeníčku na měsíc září...
Další (tý)deníček v tajemství na závěr 36. týdne roku 25
A je tu první neděle v novém školním roce. A tentokrát toho mám trošku víc, než jen okurkovou sezonu.
Takže začneme výlety.
První je jen vzpomínka na dobu dávno minulou, kdy jsme s Jen KLUKY navštívili krasnou Olomouc. Takže pár fotek z výletu do Olomouce. Onehdy jsme jeli LEO expresem, dostali Kofolu zadara a jako bonus jsme se dostali na spoustu nečekaných míst díky dnům evropského děditství. Byl to tehdy povedený výlet.
První je jen vzpomínka na dobu dávno minulou, kdy jsme s Jen KLUKY navštívili krasnou Olomouc. Takže pár fotek z výletu do Olomouce. Onehdy jsme jeli LEO expresem, dostali Kofolu zadara a jako bonus jsme se dostali na spoustu nečekaných míst díky dnům evropského děditství. Byl to tehdy povedený výlet.
A minulou neděli jsme jeli na jih do Chýnovské jeskyně. Jako nečekaný bonus bylo setkání s Ondrou, který nás doprovodil do Tábora.
Jako vždy jsem byl připraven ohledně cesty, ale ne místa. O tom, že se jedná o jednu z turisticky náročných jeskyní mě informoval až Broník.
Myslím, že se i tenhle výlet fakt vydařil ve všech směrech.
více snímků po kliknutí na obrázky
Zároveň jsem navrhl nové datum pro cestu na sever koncem září.
Pak tu mám od několika z vás první nalezená slovíčka v malé soutěži na Jen KLUCÍCH. Tak snad se bude dařit i dále. A pro jistotu upřesním fakta ohledně toho co se hledá:
- Každý týden je na webu ukryto jedno soutěžní slovo.
- Najdete ho vždy v jednom ze zveřejněných článků za daný týden.
- Nikde ne na stejném místě, ale vždy ve stejném stylu.
- Vždy je napsané, že se jedná a soutěžní slovíčko.
- První testovací bylo jen v sekci Tajemství. Soutěžní slovíčka jsou pak uvedena v obou částech webu.
- Jakmile odhalíte jedno slovo, další už se budou hledat snadno.
- Na narozeninovém srazu rádia Calimeroclub v říjnu pak slovíčka odměním drobnými dárky.
Tak i nadále přeji všem úspěšné pátrání!
Nu a nakonec pozdravy z cest a drobná perlička. Jarda posílá pozdrav z Italského Terstu, Tom Braq vás zdraví z cesty do Klatov a Sušice. Brno to prý není milý Petře, ale Jeseník bohužel taky ne.
A perlička je ze soboty. Zkusil jsem si rozšířit sbírku “pikantních” fotek. A po dlouhé době mě načapal nějaký starší strejda. Vtipné na celé akci bylo, že já byl bez kalhot a on se zajímal o sochu v potoku a pořád se mě na něco ptal a já odpovídal a vysvětloval. Možná se kochal mojim pinďourem a ne sochou. Na každý pád sme dali ještě řeč (stále o pozoruhodném místě Vlčího dolu) a pak jsem vzal do zaječích.
No a to by bylo pro tento týden vše. Tak zase brzo na čtenou.
YGraver
1
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.
Petr
Sobota 20 Zář 2025
No asi tě chtěl za něj tahat :)



