Druhý únorový (tý)deníček podle Buráčka

Tak a pokračuji druhou nedělí v psaní (tý)deníčku
A máme tu druhé řádky v suchém únoru
Opět je píšu už v průběhu týdne a vy si je - ostatně jako vždy - přečtete až v neděli. Možná. A možná také ne. Teda možná si je někdo přečte. A možná také ne. Jen abych byl téměř přesný.
Nicméně je pondělní večer a za okny ještě stále zuří vítr, který mi nijak nezvedá náladu. Ale po pravdě zase jsem vděčný, že nezvedá jiné věci. Třeba střechu, že.
Nicméně je pondělní večer a za okny ještě stále zuří vítr, který mi nijak nezvedá náladu. Ale po pravdě zase jsem vděčný, že nezvedá jiné věci. Třeba střechu, že.
Na webu se ladí další drobné změny. To co čtete pod zámkem, má zpravidla svoje zrcadlení bez zámku. Bez zámku se dočtete jen body a tady se pak o všem zkouším více rozepsat. A nebo doplnit vícero odkazy a klipy. To mě nakonec dovedlo k symbolu klíče v hlavičce. Pokud kliknete na nadpis webu, vrátí vás to na hlavní stránku, pokud na klíček, tak na blog pod zámkem i s hambatými obrázky.
Pokud jste sedmého února postřehli párty úpravu hlavní stránky, tak gratuluji. Gratuluji samozřejmě i oslavenci, který ten den slavil narozeniny. Budu se tak snažit za web Jen KLUCI nenápadně přát k svátku či narozeninám v partě...
Mimochodem už jsem v editu minulého (tý)deníčku připomenul, že v pondělí 19. února cca v pět budu u kytek na hlaváku. Samosebou jsem této informaci dal prostor i ve srazech. Podle toho kdo přijde, tak se rozhodne, kam nás nohy zanesou což si myslím, že není od věci. Máme tak šanci se vyhnout stálým místům a objevit jiná.
Opět děkuji Broníkovi za další řádky a slibuji, že jim v nejbližších dnech dám prostor na webu. V novém týdnu nás tak čeká krom dalšího songu, filmu a starého retro alba na poličku i oprášení Knihomola. A snad se také už konečně dozvíme i víc informací od Fantomase a rádia Calimeroclub.
Opět děkuji Broníkovi za další řádky a slibuji, že jim v nejbližších dnech dám prostor na webu. V novém týdnu nás tak čeká krom dalšího songu, filmu a starého retro alba na poličku i oprášení Knihomola. A snad se také už konečně dozvíme i víc informací od Fantomase a rádia Calimeroclub.
No a to je vše. Alespoň myslím. Přeji vám hezkou a pohodovou neděli a prima nový pracovní týden.
YGraver
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.