První únorové řádky v neděli

A řekl bych že je tu zase nedělní díl mého (tý)deníčku...
První únorové řádky 2024 ze života Buráčka
Teda ona opět ve skutečnosti není neděle, když si tady začínám psát tenhle deníček. Je totiž středa. A i když je ho tam třeba, tak se obávám, že to takhle u nás nefunguje... Protože když to čtete tak už je vlastně neděle. A v neděli ho tam prej třeba není. Škoda no...
Tak třeba si ale nějaký sexy zážitek užil Tomášek v Sofii. Alespoň teda ze Sofie poslal pár mrazivě pěkných fotek a já mu tak trochu záviděl. V Sofii sem byl jen jednou a ještě jí pouze projížděl. Třeba se ale na stará kolena ještě do Bulharska podívám. Moc rád bych se tam vrátil. Je to tak nějak moje srdcovka.
Mimochodem díky Broníku za krásná písmenka u knížky a filmu Drifter. Moc si mě potěšil a udělal OBROVSKOU radost! A protože ses tak částečně knížkou postaral o téma týdne, vypadá to že bychom Ti na oplátku také mohli udělat radost. Rozšíříme naši klubovou filmotéku... Co ty na to?
Trochu nečekaně jsem se rozhodl pozvat vás v sobotu do muzea po stopách geniálního stavitele Jana Blažeje Santiniho Aichla. S jen kluky jsme se po jeho stopách vydali dvakrát. Poprvé to bylo na Zelenou Horu ve Žďáru nad Sázavou (psal se rok 2013) a podruhé do Kladrub u Stříbra (to bylo v roce 2015). Tak teď jsme si ty výlety mohli zrekapitulovat v NTM PRAHA.
S Broníkem. Děkuji milý Broníku za Tvůj čas..
Tak třeba si ale nějaký sexy zážitek užil Tomášek v Sofii. Alespoň teda ze Sofie poslal pár mrazivě pěkných fotek a já mu tak trochu záviděl. V Sofii sem byl jen jednou a ještě jí pouze projížděl. Třeba se ale na stará kolena ještě do Bulharska podívám. Moc rád bych se tam vrátil. Je to tak nějak moje srdcovka.
Mimochodem díky Broníku za krásná písmenka u knížky a filmu Drifter. Moc si mě potěšil a udělal OBROVSKOU radost! A protože ses tak částečně knížkou postaral o téma týdne, vypadá to že bychom Ti na oplátku také mohli udělat radost. Rozšíříme naši klubovou filmotéku... Co ty na to?
Trochu nečekaně jsem se rozhodl pozvat vás v sobotu do muzea po stopách geniálního stavitele Jana Blažeje Santiniho Aichla. S jen kluky jsme se po jeho stopách vydali dvakrát. Poprvé to bylo na Zelenou Horu ve Žďáru nad Sázavou (psal se rok 2013) a podruhé do Kladrub u Stříbra (to bylo v roce 2015). Tak teď jsme si ty výlety mohli zrekapitulovat v NTM PRAHA.
S Broníkem. Děkuji milý Broníku za Tvůj čas..
Během zítřka sem na web umístím i nástřel setkání v únoru. Musím nakonec volný čas ještě konzultovat s panem štábním od ČD.
Tak hezkou a pohodovou neděli Jen KLUCI a zase za týden...
Váš Buráček
Tak slíbený edit:
V pondělí 19. února v pět odpoledne na hlaváku u kytek bude únorové setkání, jo?
0
recenze
Váš názor je pro nás důležitý a pomáhá nám zlepšit službu.