Raverovo nedělní řádkování

Přejít na obsah

Raverovo nedělní řádkování

Jen KLUCI
Published by YGraver v Jen KLUCI · 27 Srpen 2023
Tags: Sloupek

Ahoj Kluci...
Tak jsem dnes celý den válčil s tím jak začít nějaké ty řádky a nakonec den skončil a já jsem se nedostal ani k rozumné myšlence. Tak možná začnu tím, proč jsem nepsal minulý týden. To jsem si totiž (i přes nemoc) naordinoval takovou jako že malou dovolenou. A protože jsem na to tak jakože já sám, nebyl nikdo kdo by vás pozlobil nějakými moudry či úvahami.
Nu, ale teď dovolená skončila. Nemoc ovšem stále nikoli.
Stále jsem zavřený doma a i když se snažím, tak nějak už nevím jak dál. Takže přidám jen ta pár fotek. A třeba najdu směr jak k vám zatočit zpět...
Co se týká songů, tak počínaje zítřkem už opravdu najíždíme s Tomem na playlist a pokud bude síla a vůle, tak se DJ BRAQ ozve jednou za měsíc s rekapitulací. A já myslím, že to nikomu z vás ani vadit nebude.
Jen doplním, že tím minulým songem byl "beg for you" od CHARLI XCX. Ten si vypůjčila od SEPTEMBER a já musím říct, že od chvíle co jsem ho našel, tak na něm ujíždím.
CHARLI XCX bag for you CHARLI XCX bag for you
Ten zítřejší song bude také z části vypůjčený a musím říct, že i tentokrát se DJ BRAQ vybarvil... (možná už naposled, protože pak prý už nasadí svůj playlist a nejsem si jist, jestli ho budeme stíhat...) Vytáhl ze svého rukávu zpěvačku SOFI TUKKER, která má venku singl "summer in new york", a pro nás je to - řekněme - takové milé rozloučení s létem.
SOFI TUKKER summer in new york
A to bude teď vše... Tak fajn nový týden kluci ;)
YGraver


0
reviews
Klub u Rudolfa
Možná ještě hledáte:
Návrat na obsah