Vyberte stránku

Jen KLUCI byla doba, kterou nikdo nikdy nevrátí. Byla to doba, kdy jsme se aktivně setkávali nejen ve virtuálním světě. Byla to doba, kterou mám tak nějak stále rád a na kterou s láskou vzpomínám. Základní kameny té doby položil portál Seznam. Neřeknu jak dlouho na tehdejším četu fungovala místnost, kde jsem potkal první partu, ale byla to skvělá doba.
Pak to Seznam zařízl…

Dodnes si nejsem jistý, proč jsem se rozhodl pokračovat tehdy sám na vlastní pěst. Nicméně se tak stalo a vznikl web Jen KLUCI. Nějakým zázrakem se kolem něj sformovala parta lidí a ta jeden rok fungovala jako náplast na to co bylo. Jenže život šel dál. Já změnil zaměstnání, náhle jsem neměl tolik času a parta vzala za své.

Tohle je můj malý osobní pokus o restart. Nejen webu, party, zážitků… Je to prostě pokus, jak zpomalit rozjetej vlak.

Tak to by byla rekapitulace toho, jak to vlastně začalo. Jasně, mohl bych to napsat mnohem obšírněji, obávám se však, že by mi chyběla slova, a že by to nakonec bylo dost nudné čtení. Z druhé strany, pokud někdo z náhodných tuláků došel (a dočetl) až sem, může se mě kdykoli zeptat na víc. Pokud budu vědět, rád jeho
obzory rozšířím tím, že se pokusím oprášit své vzpomínky na tehdejší časy.
A co bude dál, říkáte si asi. No co by. Pokusím se postupně otevřít archiv a vy budete moci nahlédnout co se tehdy dělo. Navíc budete mít možnost vidět asi vůbec první obrázky na tomhle prázdném webu.

Ale ano, máte pravdu. To rozhodně nestačí. Přiznám se, že pro vás bohužel – pro mě bohudík – příliš nesleduji dění v komunitě. Nemohu vám tak nabídnout přehled nových trendů, filmů nebo knih. Pokud, ale chcete, můžete mi podklady a nebo vlastní tvorbu posílat. Třeba se tak hnu z místa já i tento web.

YG