Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

Archiv, hudba; kdysi - Jen KLUCI

Přejít na obsah

Archiv, hudba; kdysi

Archiv
Svět okolo nás je pozvánkou do světa   filmu, hudby a nebo doporučením knih...
Máte pocit, že nám něco uniká? Je to dost možné, protože ne každý sleduje vše. Proto budu moc rád, když mi pošlete další typy na filmy, hudbu a nebo knihy.

No Pan!c, Doma nejlíp
NO PAN!C "doma nejlíp"
2009 SONY MUSIC
Na základě doporučení, ale i dle zpráv z internetu jsem se dozvěděl o novém projektu nazvaném No Pan!c. Pravda je, že co se týká Ivy F. příliš jsem nepochyboval, její francouzské hity prostě můžu i s odstupem času a považuju je za hodně dobré. Další česká tvorba Ivy byla spíše na domácí poslech, pomalejší písně, ale trochu se vytratila ta přímočarost. S projektem No Pan!c přišla první ochutnávka v podobě klipu Neřeším. Popravdě klasický rádiový hit, celkem povedené video, na druhou stranu v jednoduchosti je krása a text obstojí oproti jiným interpretům. Takže proč ne. A dál?

Slyšel jsem celé album a říkal jsem si, že opravdovým fanouškem projektu budu až půjdu na koncert, protože živé hraní rozhodne o tom, jestli CD odpovídá názvu, že nejlepší je doma. Zatím ho hodnotím jako lehce nadprůměrné, textově podařené, především song Tvoje věc mi připomíná lehce styl Davida Kollera, řekl bych možná nejlepší z celého CD. U Ivy mám trochu problém v některých písničkách, nejlépe vyzní asi song Tváře, který bych tipoval na další song pro rádia. Rozhodně mě překvapil Vaškův zpěv, pěkný hlas, nezní rozhodně tuctově. Song 1980 vnímám trochu rozpačitě, ale jinak celé album působí velmi energicky a myslím si, že každý nový impuls je třeba. V souvislosti s písničkou Ve víně bych ho přirovnal k mladému vínu, u kterého jsou velká očekávání a už na první napití jsou z velké části naplněna.

Nedávno vydala zaběhnutá skupina Divokej Bill nové album Mlsná. Řekl bych, že patří k těm lepším této skupiny, ale pořád je to Bill se všemi nástroji, schématy, náměty. Je to kvalitní pop-rock, ale i No Pan!c ho nabízí. A navíc přidávají nové pojetí, nové hlasy, nové náměty, proto Vám doporučuji CD zakoupit a nebo jako to dělám já, popravdě z časových důvodů si songy stáhnout legálně a podpořit autory a přeci jen i ušetřit asi 50 Kč, ale o to nejde. Můj konečný verdikt zní 65% a pokud mě No Pan!c naživo mile překvapí, dostanou ještě 15% a mě jako bonus. Takže budu se těšit brzo na koncertě a lidi No Pan!c:-)

Příště se můžete těšit recenzi tvroby Ester Kočičkové, pokud to časové možnosti dovolí, mohla by recenze vycházet 2x měsíčně.

Přeji pěkné Vánoce a šťastný nový rok, Váš Futuráček
Klub u Rudolfa

Možná ještě hledáte:


Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Možná ještě hledáte:
FilmBOX
Parta

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky
a jejich přátelé
Web o přátelství,
výletech, filmech,
hudbě
a hlavně o životě jaký je...

A všechno (s klíčkem):
Všechno
fBoxmBOX

Jen KLUCI
Web pro kluky na kluky a jejich přátelé
Web o přátelství, výletech, filmech, hudbě, knihách
a hlavně o životě jaký je...
Hospoda Pochvalov
Růžový Slon
Návrat na obsah